Cesta – úvodní stránka

Jak už je napsáno v obrázku v záhlaví, obsahuje tento web obrázky a informace z mých cest. Inspirací k jeho obnově jsou změny, které jsem v životě udělal a s tím související cesta do světa…

Po delší době jsem se musel pustit do úvodní stránky, protože její „aktuálnost“ už byla neudržitelná. Alespoň tedy kousek textu. První věta z minulého úvodu asi bude i nadále platit – svým projektům, nápadům, nebo práci věnuji možná někdy zvláštní weby. Nechci z této stránky dělat další blog, nedá mi to však, abych zde nenechal starší informace, které mohou napovědět, co že to v tom blogu vlastně je.

Z Ekvádoru jsem se vrátil v polovině února 2019 a další cesty čekají.


Jak už je napsáno v obrázku v záhlaví, obsahuje tento web obrázky a informace z mých cest. Inspirací k jeho obnově jsou změny, které jsem v životě udělal a s tím související cesta do světa, konkrétně do Ekvádoru. Strukturou webu se budu jistě ještě zabývat, aktuálně však přispívám z mobilu a možnosti mám omezené. Hlavní informační linkou je blog, na který se můžete dostat klikem z menu, nebo přímo zde.

Ale není to tak dávno, co jsem zde psal:


Vzhledem k tomu, že jsem Word Press právě nastartoval (7.10.2018), tak toho tu zatím moc není. Dělám na tom 🙂 První testy a snad i výsledky můžete vidět v sekci Blog. Zatím ladím vzhled jako takový a vůbec strukturu tak, aby bylo možné zadávat příspěvky nejen doma, ale i na cestách. Chystá se totiž něco většího než obvykle!

Veškeré fotky na stránkách moje vlastní, pokud není výslovně uvedeno jinak. Stejně tak je to s obrázkem v záhlaví stránek. Chvíli jsem si nad ním lámal hlavu a pak jsem sáhl do fotek z Alp. Pohled je na Ahornspitze (2976) a mapička zde může být i prvním tipem na výlet spíše daleký.