Co si dnes vezmu na sebe 2

Co jsem si vzal na sebe a s sebou k tropickému oceánu? Po troše zkušeností začíná být můj batoh pořád lehčí. Navíc trvalé teplo nevyžaduje zvláštní oblečení.

Většinu oblečení ukazuje obrázek. Chybí plavky, které se suší a kraťasy, ke kterým jsou na obrázku jen nohavice. K tomu mám z měkkých věcí ještě tenký mikrovláknový ručník. Tenká bunda se rozhodně hodí do překlimatizovaných autobusů.

Filtr na vodu se ukazuje jako velmi praktický. Je škoda si čistit zuby posledním zbytkem pitné vody, než si pořídím další na začátku horkého dne. A když vodu nemám, tak si ji udělám. Nějaké věci na mytí a na praní, mazání proti slunci, mazání na místa přece jen připálená a repelent místní s DEET. Nesu s sebou ještě karimatku a polštářek – obojí nafukovací. K tomu pláštěnku pončo, lékárničku větší, KPZ-tku menší. Vše jsem využil.

Jednou z těžších věcí je foťák. Ten má svoje místo v malém fotobatohu. Tento batůžek využívám, když je velký batoh uložený v nějakém dočasném bydlišti. Při větších přesunech se vejde k věcem do batohu velkého. Na palubu autobusu si ho zase vytáhnu.

Bez vody a jídla váží všechno vybavení kolem 10 kg. S tím se dá docela pohodlně chodit. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *