Vstupte…

Společně nacházíme optimální podmínky pro technická zařízení i pro jejich obsluhu.

Servisem Zeber se zabývám více jak dvacet let. Za tu dobu jsem získal velké množství zkušeností jak s hardwarem tiskáren, tak s jejich jazykem ZPL a programováním v ZBI. Kromě servisu a pravidelné údržby se zabývám integrací tiskáren do výrobních procesů, vždy s maximálním ohledem na uživatele a na ergonomii práce. Provádím školení uživatelů. Věřím, že kvalifikovaná obsluha je zásadním  prvkem ovlivňujícím životnost tiskáren a výslednou kvalitu potištěných etiket.

Pravidelná kontrola a údržba tiskáren

Z dlouhodobé zkušenosti vyplývá, že pravidelné údržba tiskáren, jejich vyčištění, nastavení a případné opravy drobných závad, vedou k podstatnému zvýšení životnosti namáhaných dílů tiskáren. Náklady spojené s pravidelnou údržbou jsou zpravidla výrazně nižší, než následné řešení potíží s nekvalitním tiskem, nebo potíží při poruše, které se dalo předejít. Provádím pravidelnou kontrolu a údržbu tiskáren, řeším s uživateli jejich připomínky vyplývající z každodenního používání tiskáren.

Servisní práce

Pokud je kvalita tisku výrazně za očekáváním nebo tiskárna nefunguje vůbec, provádím opravy tiskáren.

Školení uživatelů

Pochopení principu funkce tiskáren Zebra může významně pomoci k plnému využití jejich potenciálu a proškolení uživatelé nezatěžují tiskárny neodbornými zásahy. Obojí pomáhá k bezproblémovému a dlouhodobému provozu. Provádím zaškolení operátorů tiskáren a pracovníků IT nebo údržby, kteří mají instalované tiskárny na starosti.

Návrh etiket

Potřebujete pomoci s návrhem vzhledu etiket například v programech Zebra Designer nebo BarTender, případně zefektivnit práci s těmito systémy? Můžeme spolu vytvořit první návrhy etiket, zprovoznit tisk z databáze a další spoustu skvělých věcí.

Integrace tiskáren

Potřebujete tiskárny začlenit do výrobních procesů, kde data k tisku vznikají v počítačích, které řídí pracoviště, nebo výrobní linku? Nebývá zde možné nebo účelné používat grafická návrhová prostředí pro tisk etiket. Pomohu vám s návrhem etiket a přímým použitím jazyka tiskáren ZPL.

Programování ZBI

Pokud je v tiskárnách aktivován Zebra Basic Interpreter, je možné přímo do tiskárny naprogramovat aplikaci, která zajistí komunikaci s připojeným zařízením bez nutnosti používat počítač. Lze tak k tiskárně připojit třeba váhu, nebo snímač čárového kódu a data z těchto zařízení začlenit do připraveného formuláře etikety a vytisknout. K tiskárně lze připojit klávesnici, nebo pro komunikaci s obsluhou využít displej a tlačítka na panelu tiskárny. Možností, které přináší ZBI, je dlouhá řada. Programuji tiskárny a mám s tím dlouhodobé zkušenosti.


Nechce se vám volat či otevírat E-mail? Použijte kontaktní formulář: